KONST / Litografier / Litografier 13956470
nr 1395 6470
Litografier
2 st, Marina, yttermått inklusive ram: 29x36 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:40:54
150 kr